Опис курсу
Ламінування вій і брів на сьогоднішній день є однією з найбільш топових процедур як у салонах краси, так і в б'юті-майстрів приватної практики. Чому таку процедуру люблять клієнти? Тому що при порівняно невеликій витраті часу вони отримують гарні вії та брови з необхідним вигином який майстер узгоджує з клієнтом до початку процедури, а результат тішить їх протягом 6 тижнів. Що стосується майстрів, то вони можуть запропонувати клієнту одночасно паралельне виконання відразу двох послуг — ламінування вій і брів, а значить, збільшити свій заробіток практично за однієї і тієї ж витрати за часом як для однієї процедури. Крім цього, процедура ламінування допомагає вирішити проблему неслухняних і жорстких волосків, позбавляючи клієнта щоденної необхідності укладання вій і брів. Процедуру ламінування можуть пропонувати своїм клієнтам не тільки майстри або ламімейкери, але і фахівці інших напрямів в індустрії краси. Курс самостійний і не вимагає попередніх базових знань у напрямку. Саме тому підходить як для новачків, так і для майстрів у б'юті-індустрії та інших напрямках.
Потрібна допомога
із вибором курсу?
Якщо ви не можете визначитись із курсом наші менеджери
нададуть Вам безкоштовну консультацію
Програма курсу
Викладачі курсу
про майстра
Товмач Анна — brow expert, lash expert, makeup artist, hair stylist.
Суддя міжнародного рівня.
Міжнародний тренер-інструктор Академії Kodi Professional за напрямком «Нарощування вій та моделювання брів».
Провідний технолог та сертифікований викладач Академії Kodi Professional (Україна, Київ) та Академії Kodi Professional (Cyprus, Larnaca) з моделювання брів та нарощування вій.
Топ-5 найкращих майстрів світу за версією WBF 2020, Австрія (4 місце WBF 2020, номінація Special Award "Creative make-up").
Автор та розробник навчальних програм з нарощування вій та моделювання брів.
Володар звання The Best Trainer за версією Viridiland 2019, IBF 2018.
Досвід роботи в індустрії краси понад 15 років.
Курси майстраІнші курси
Базовий курс «Від класики до об’єму»
Курс “Ламінування вій та брів”