КУРСИ ПЕРМАНЕНТНОГО МАКІЯЖУ І ТАТУАЖУ

Для майстрів
Для початківців
Базовий курс з перманентного макіяжу
40 годин
Тривалість
27.03.23
Дата старту
25000 грн.
Вартість курсу

Преподаватели

КУРС НАВЧАННЯ "ПЕРМАНЕНТНИЙ МАКІЯЖ"

Навчальний центр "Студія Стилю Коді" проводить професійне навчання татуажу для новачків та професіоналів.

Для кого призначені професійні курси з перманентного макіяжу?

Перманентний макіяж і татуаж — одна з найпопулярніших послуг у салонах краси. Запорука чудового результату процедури — професіоналізм майстра та його вміння працювати з інструментами та матеріалами для татуажу.

Незалежно від того, чи робите Ви перші кроки до нової професії, чи вже успішно освоїли її та маєте солідну кількість постійних клієнтів, задоволених вашою роботою, ми запрошуємо Вас пройти навчання татуажу у Києві. Ця галузь бьюті-індустрії стрімко розвивається нарівні з іншими, тому навіть професіоналам Вищої категорії потрібно бути у тренді нових технологій та матеріалів.

Відвідуючи курси татуажу, Ви підвищуєте свій кваліфікаційний рівень, а також вивчаєте нові техніки мікропігментації.

Формат проведення майстер-класів з перманентного макіяжу

Навчання татуажу вибудовується в залежності від вашого рівня знань та досвіду. Заняття діляться на дві категорії: для майстрів-початківців і для майстрів, які бажають підвищити свій кваліфікаційний рівень.

фото - Навчання татуажу

Навчання перманентному макіяжу, незалежно від вибраної програми, проводиться у кілька етапів:

 1. Вступна теоретична частина. Навчання перманентному татуажу передбачає вивчення основ техніки безпеки, правил підготовки інструменту, організації робочого місця, проведення аплікаційної анестезії, а також підготовку матеріалів для нанесення татуажу. Рекомендації дають сертифіковані майстри татуажу.
 2. Демонстраційна частина. Викладач наочно показує техніку, якою він навчає чи процедуру мікропігментації для новачків. У ході роботи він дає необхідні пояснення та коментарі щодо вибору швидкості роботи голки, куту розташування руки, силі тиску на шкіру, глибині введення пігменту.
 3. Практична частина. Курс татуаж брів у цій частині зводиться до практичного відпрацювання здобутих Вами навичок та знань. Досвідчені майстри відробляють освоєний татуаж на моделях, а новачки наносять перманентний макіяж на латексні симулятори.

Курси перманентного макіяжу мають різну тривалість. Так, майстер-клас, присвячений одній техніці, наприклад "Перманентний макіяж у техніці "Smoky eyes" триває 6 годин. Тривалість оглядових майстер-класів 2-4 години. Курси по перманентному макіяжу для початківців тривають 46-48 навчальних годин. Максимальна тривалість навчального курсу до 6 днів.

фото - Курси татуажу

Вартість навчання визначається вибраним курсом, кількістю годин у ньому і складністю технік, що викладаються, а також матеріалами, що використовуються в процесі навчання.

Курси татуажу в Студії Стилю KODI: програма навчання

Залежно від того, який майстер-клас Ви оберете, курс перманентного макіяжу проводитиметься в рамках навчання новачків або навчального комплексу для підвищення кваліфікації досвідчених майстрів. Обидві програми включають інформаційно-демонстраційну частину та практичну частину.

Переваги професійного навчання перманентному макіяжу

 • Індивідуальний підхід. Програма формується, відштовхуючись від ваших знань та досвіду, а також цілей, які ви ставите перед собою.
 • У процесі навчання Ви користуєтеся якісними матеріалами та інструментами KODI PROFESSIONAL.
 • Великий теоретичний курс, з якого Ви дізнаєтесь, як визначити пропорції обличчя клієнта, як підібрати форму брів, як визначити глибину проникнення пігменту, а також як правильно дезінфікувати інструменти.
 • Вивчення інноваційних технік татуажу, нових матеріалів.
 • Достатня кількість годин практичної роботи під керівництвом сертифікованих майстрів.

Що потрібно для участі у майстер-класі з перманентного макіяжу

Щоб ми могли підготувати для Вас робоче місце та опрацювати програму, максимально адаптовану для вашого рівня знань та досвіду, ми просимо Вас виконати декілька простих умов:

 1. Залиште заявку через форму реєстрації на сайті Навчального Центру, вказавши курси з татуажу брів, що вас зацікавили.
 2. Оплатіть свою участь у навчальному процесі, щоб майстри змогли підготувати для Вас робоче місце, латексні симулятори, інструменти та матеріали.
 3. Придбайте інструменти для особистого користування. Список необхідних інструментів є в описі програм курсів на офіційному сайті навчального центру "Студія Стилю Коді".

У нашому шоу-румі Ви можете придбати все, що потрібно для практичного відпрацювання отриманих знань та подальшої роботи, скориставшись знижкою 25%, наданої Вам, як учню, що проходить навчання на курсі "Татуаж брів".

Диплом про закінчення курсів

Наша школа перманентного макіяжу в Києві всім студентам, які закінчили навчальний курс, видає диплом, що підтверджує отримані знання. У ньому зазначено назву пройденого курсу, а також формат навчання та присвоєну кваліфікацію. Цей документ підтверджує Ваш рівень та кваліфікацію. З ним Ви можете працювати як сертифікований спеціаліст.

Курс "Перманентний макіяж" — професійна програма, складена досвідченими майстрами нашого Навчального центру. З дипломом про закінчення наших курсів Ви можете сміливо розраховувати на працевлаштування в престижних салонах або на успішний старт власного бізнесу.

Диплом про те, що Ви успішно освоїли курс "Перманентний макіяж" — робочий інструмент, який принесе багато професійних досягнень.

Де проходять курси перманентного макіяжу у Києві?

Ми чекаємо на Вас у Навчальному Центрі "Студія Стилю Коді" за адресою: м. Київ, проспект Відрадний 95, корпус А2.

Бажаєте підвищити свою кваліфікацію, отримати актуальну інформацію про новинки в татуажі, набути додаткових професійних якостей або освоїти іншу професію? Навчальний центр відкриває перед вами нові горизонти!

Чому вибирають Міжнародну академію Kodi professional?

Крім вигідного розташування та зручних умов оплати, наші курси перманентного макіяжу та татуажу також мають низку беззаперечних переваг:

 1. Можливість навчатися у найкращих фахівців Європи. Наші топові викладачі не лише самі є практикуючими майстрами, а й трендсеттерами професії. Вони беруть активну участь у Міжнародних чемпіонатах та конкурсах, засідають у суддівських колегіях, працюють на зйомках та працюють над створенням нових продуктів для майстрів татуажу. Ви отримуєте найцінніший багаж знань та досвіду майстрів, які вони збирали роками.
 2. Ще більше практики. Ми жодною мірою не применшуємо значення міцної теоретичної бази, але вважаємо, що практичне відпрацювання навичок — одна з найважливіших частин навчання. Саме тому майже на 80% наш курс складається із практики: демонстрації всіх нюансів технік на моделях, відпрацювання на латексі, а потім і на живих моделях під чітким керівництвом викладача.
 3. Увага на деталі. Часто на навчаннях з нуля з уваги новачка втрачаються важливі нюанси на кшталт складу пігментів, особливостей роботи з різними типами шкіри, глибини занурення голки. Ми не випускаємо з виду жодний важливий аспект, який знадобиться вам для успішної практичної самостійної роботи.
 4. Невеликі групи. Це також важливо для того, щоб викладач міг приділити увагу кожному студенту, відповісти на його запитання та особисто “поставити руку”. Ми не набираємо великих груп з бажаючих, мінімальні класи дають набагато більше практичної користі для самого студента.

Ми не просто вчимо вас майстерності татуажу та перманентного макіяжу, а й формуємо власний почерк, свій стиль, естетичне бачення, дозволяючи отримувати справжнє задоволення від своїх робіт.