КУРСИ ПРОФЕСІЙНОГО МАКІЯЖУ

Для майстрів
Для початківців
Курс “Макіяж для себе”

Курс “Макіяж для себе”

Іде бронювання!
4 годин
Тривалість
01.07.24
Дата старту
2000 грн.
Вартість курсу
Для майстрів
Для початківців
Блок "Makeup start"

Блок "Makeup start"

Іде бронювання!
12 годин
Тривалість
24.07.24
Дата старту
4800 грн.
Вартість курсу

Преподаватели

Вартість курсів навчання у Навчальному Центрі «Міжнародна академія Kodi Professional»

Вибираючи курси візажистів, кожен орієнтується на власні критерії і найчастіше вартість має вирішальну роль в остаточному виборі курсу. Ціна навчання залежить від масштабності заняття, адже деякі ознайомлювальні майстер-класи займають кілька годин, а професійне навчання у форматі курсу підвищення кваліфікації може проходити протягом кількох тижнів у досить щільному графіку.

Який би курс візажиста у нашому Навчальному центрі Ви не вибрали, в одному можете бути впевнені — Ви отримаєте максимум корисної інформації від справжніх професіоналів та зможете застосувати свої навички на практиці. З точним розкладом занять та актуальними цінами на майстер-класи з макіяжу можна ознайомитись в описі кожного курсу на сайті.

Для кого призначені професійні курси макіяжу у Міжнародній академії Kodi Professional

Навчання макіяжу — досить тривалий та трудомісткий процес, що вимагає від учнів цілеспрямованості, уважності та щирого інтересу до улюбленої справи. Ціль навчання секретам ідеального make-up у кожного учасника різна. Хтось планує відвідувати курс макіяжу для себе, а хтось ставить перед собою мету професійно працювати з клієнтами у б'юті-індустрії. Завдяки насиченій програмі курсів та спрямованості на сучасні техніки роботи, наші курси макіяжу можуть відвідувати і практикуючі майстри для підвищення професійного рівня та кваліфікації.

фото - Курси з візажу

Що входить до програми наших уроків візажу?

Програма кожного курсу має певну структуру, завдяки якій учасники заняття мають можливість не лише отримати теоретичні знання, а й практично відпрацювати пройдений матеріал на моделях.

Навчання проводиться в докладному розгляді різних текстур декоративної косметики, професійних інструментів та сучасних б'юті-гаджетів. На заняттях викладач-технолог Компанії Коді демонструє основні техніки нанесення декоративної косметики на моделі, особливу увагу приділяючи індивідуальному підходу до кожного учасника заняття.

Курси з візажу у Міжнародній академії Kodi Professional: формат проведення навчання

У нашому Навчальному Центрі проводяться курси для візажистів із спеціально розробленою програмою навчання, спрямовані на навчання учасників найрізноманітнішого професійного рівня: від новачків до майстрів із багаторічним стажем роботи. За рахунок цього змінюється і формат проведення заняття.

 • Майстер-класи з різних текстур декоративної косметики з відпрацюванням базових технік на моделі. Тривалість занять та насиченість програми навчання залежить від рівня професійної підготовки учасників майстер-класу.
 • Ознайомчі майстер-класи з роботи з декоративною косметикою KODI PROFESSIONAL проводяться у форматі короткого огляду як для професійних візажистів, так і для майстрів-початківців, які проходять курси макіяжу для себе.
 • Навчальний Центр «Міжнародна академія Kodi Professional» також проводить креативні курси макіяжу у Києві до програми яких входить підготовка практикуючих візажистів до участі у конкурсних заходах з боді-арту та художнього make up. Широкий спектр технік нанесення косметики дає можливість майстрам виявити творчий потенціал та створювати справжні шедеври.

Роботи учасників курсів

Уроки візажу необхідні не тільки для професійної діяльності або роботи з клієнтами, адже кожна дівчина повинна вміти підкреслити свою красу в повсякденному житті, а для того, щоб зробити це правильно, необхідно знайти професійні курси макіяжу в Києві з відповідною програмою навчання.

фото - Курси з візажу

Переваги курсів візажу від KODI PROFESSIONAL

Компанія Коді — це не просто команда професіоналів, це справжня родина. Тому, приходячи на курси навчання, Ви стаєте частиною нашого колективу та отримуєте унікальну можливість з головою поринути у блискучу атмосферу краси та яскравих фарб. Які переваги отримує кожен учасник, пройшовши курси візажистів у нашому Навчальному Центрі «Міжнародній академійї Kodi Professional»:

 • Навчання проводять професійні майстри-технологи, переможці міжнародних конкурсів із багаторічним досвідом роботи.
 • Професійне портфоліо для кожного учасника у випадку, якщо курс візажистів передбачає відпрацювання вивчених технік на моделі і включає створення різнопланових образів.
 • Отримання диплому після закінчення навчання. Кожен учасник отримує завірений диплом про те, що він пройшов курси візажу (із зазначенням формату навчання). Маючи набуті навички та диплом з професійного курсу в нашому Навчальному Центрі, Ви легко зможете працювати з клієнтами як сертифікований професіонал, відчуваючи себе набагато впевненіше та вільніше.
 • Майстер-клас з макіяжу в нашому Навчальному Центрі проводиться на професійних матеріалах бренду KODI PROFESSIONAL, тому крім основної програми навчання у Вас буде можливість познайомитися та вибрати для роботи різноманітні текстури декоративної косметики.
 • Додаткова знижка -15% у день проведення майстер-класу порадує тих, хто вирішив пройти курси візажиста в Навчальному Центрі «Міжнародна академія Kodi Professional».

Що необхідно, щоб взяти участь у майстер-класі з макіяжу

Професійні курси макіяжу вимагають серйозної підготовки та ретельно розпланованого робочого процесу, тому є кілька умов для всіх учасників. Вибравши підходящі курси макіяжу Вам необхідні:

фото - Курси з візажу

Де проходять наші курси?

Майстер-класи з макіяжу відбуваються у нашому Навчальному Центрі «Міжнародна академія Kodi Professional» за адресою: м. Київ, пр-т Відрадний 95, корп. А2, оф.221.

А для того, щоб Ви мали чітке уявлення про те, в яких класах проходитиме навчання, які переваги дає навчання у нас та іншій необхідній для участі інформації, ми пропонуємо подивитися оглядове відео, в якому провідний технолог з навчання візажу та макіяжу — Штепа Яна докладно розповість про роботу Навчального Центру та проведе невелику екскурсію класом для учасників майстер-класу.

Якщо у Вас є бажання підвищити свій професійний рівень, розширити сферу діяльності креативним підходом або просто пройти курси макіяжу для себе, то не витрачайте часу. Вже обладнане місце з повним набором професійних косметичних засобів для роботи в нашому Навчальному Центрі готове та чекає на Вас.

Чому майстер-візажист — це перспективна професія?

Б'юті-сфера завжди буде актуальною, адже бажання жінок бути красивими — вічне. Майстер-візажист — особливо затребувана професія, адже по суті це справжній чарівник, який за одну годину може повністю змінити людину, її настрій, її бачення світу і себе.

Для багатьох клієнтів макіяж — спосіб самовираження, реалізації творчих, креативних ідей. Це спосіб легко приховати недоліки та підкреслити переваги зовнішності, отримати таку бажану увагу та краплю впевненості у собі.

Сучасний візажист з гарним багажем знань та досвіду отримує багато варіантів та перспектив для подальшої зайнятості:

 • робота на фото та відео-зйомках (телепередачі, шоу, модельні кастинги, покази, театр та кіно, фотодні — всі ці проекти не обходяться без роботи візажистів);
 • робота в салонах, студіях краси (відмінний варіант для новачків, якщо потрібно набратися досвіду, відточити до досконалості методи комунікації, а також зібрати власну базу клієнтів);
 • робота на себе (вигідний формат для тих, хто вже має клієнтську базу);
 • проведення курсів, викладання (знання завжди можна монетизувати, продаючи їх тим, кому вони потрібні найбільше. Зараз на піку популярності курси макіяжів для себе, курси підвищення кваліфікації, авторські майстер-класи);
 • блогерська діяльність (одна з найприбутковіших медіа-сфер для тих, хто має артистизм, харизму і вміє правильно розповідати про красу та стиль).

Не бійтеся пробувати себе в нових напрямках, експериментуйте та отримуйте справжнє задоволення від своєї роботи, адже візаж — це справжнє мистецтво.